wtorek, 11 grudnia 2012

...

Marta ma internet tylko w telefonie, nie może z niego pisać tutaj, tylko na fb, wiec nadal przekazuję wiadomości dla tych, którzy nie mają Jej na fb:

"Spuchlo mi Pol twarzy i Pol jezyka. Bol ogromny Az. W uchu. Wszystko sparalizowane. Dostaje antybiotyk i przeciwbolowe. Hematolodzy Mowia ze to Jakas infekcja Ale nie wiedza jaka, dentysta mowi ze sa dwie dziury w zebach Ale tez nie wie czy od Tego i beda Robic c't Scan buzi. Ma jeszcze Inny Jakis przyjsc lekarz. Ajjj... Co jeszcze sie wydarzy ? ... To jest straszne..."

10 komentarzy:

 1. ... tak bardzo chciałabym Ci pomóc !!!
  Tylko nie wiem jak...
  Modle się, żeby ten ból minął i o oświecenie dla lekarzy !!!
  Trzymaj się Martuś !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. MARTUS BARDZO CI WSPÓŁCZUJE ,TO WRECZ NIEWIARYGODNE CO SIE DZIEJE ,CALY CZAS CZEKAM NA POPRAWE TWOJEGO ZDROWIA ,A TU CIAGLE COS .MODLE SIE ZA CIEBIE .SCISKAM MOCNO .

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestes dzisiaj w mojej modlitwie Martus .....jak kazdego dnia !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytaj proszę.
  Kochani większość z was zna historie Marty , chorej na białaczkę. Marzenie Marty się spełniło, wróciła do Polski i jest w otoczeniu swojej rodziny - dzięki wam. Marta dalej dzielnie walczy o życie, dając nam piękne świadectwo wiary (www.ksiezniczkasniegu.blogspot.ie). Obecnie Marta przebywa w szpitalu, ponieważ zrobił się jej skrzep i ma podawane zastrzyki rozrzedzające krew. Zrobiono jej punkcje, która wykazała, że są komórki rakowe w kręgosłupie i dostaje chemie w kręgosłup.
  ,, To było naprawdę bolesne i jest do teraz i będzie jeszcze długo. Nie wiem, jak przez to przejdę , naprawdę nie wiem ...moje plecy są tak obolałe i głowa również. Proszę Boże pomóż mi...,, tak pisze Martunia na swoim blogu.
  Kochani zbierzmy się we wspólnej modlitwie, za Martę, prosząc Boga o cudowne uzdrowienie Marty. By nasza Matka Boska uprosiła swego syna o cud, o życie dla Marty. Niech nasz Pan usłyszy nas i wysłucha naszej prośby.
  Proponuje żeby każdy w niedziele 16.12.12 o godz. 21 (w Polsce 22)w swoim domu zapalił świeczkę w oknie i zmówił za Martę jedną dziesiątkę różańca (Tajemnica trzecia Radosna Boże Narodzenie). Wybrałam tę tajemnicę ze względu na czas, czas Narodzenia Jezusa. Boże Narodzenie jest czasem radości, nowego życia, czasem pełnym miłości. Niech dzięki naszej modlitwie, modlitwie Marty, Pan nas wysłucha i ten czas Świąt Bożego Narodzenia będzie radosną nowiną dla Marty.

  Kochani kopiujcie i ślijcie w świat, Martusia potrzebuje bardzo naszej modlitwy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Biedna... Kochanie, trzymaj się ♥ To się musi kiedyś skończyć. Panie Boże proszę, pomóż jej.

  OdpowiedzUsuń
 6. kochana Martuniu trzymaj sie!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądał ktoś wczorajsze Fakty na TVNie ? Pokazywali tam dziewczynkę chorą na białaczkę, której nie dawano już absolutnie żadnych szans, lekarze w Niemczech wyleczyli ją wprowadzając wirusa HIV a właściwie jego część, która dosłownie pożerała wszystkie komórki rakowe ! Dziewczyna nie ma śladu białaczki teraz a dodam jeszcze że lekarze nie zarazili jej wirusem HIV !! Wiem skomplikowane to, ale jesli ta metoda może Martę wyleczyć, proszę uświadomcie ją o tym ...

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.geekweek.pl/udalo-sie-wyleczyc-bialaczke-z-pomoca-wirusa-hiv/371943/

  przepraszam, jednak nie w Niemczech, ale w Pensylwanii, ale wypowiadał się chłopak z Polski, jego córce zaproponowano takie leczenie w Niemczech właśnie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Poinformowano już Martę. Ja osobiście podchodzę sceptycznie do takich badań, chcę zobaczyć Emily za kilka lat...

  OdpowiedzUsuń
 10. tak rozumiem, jest to nowa metoda, nie wiadomo jak pacjent na to reaguje po kilku latach.
  Nie wiem jakie decyzje podejmowałabym na miejscu Marty, mogę tylko się domyslać, że próbowałabym wszystkiego ...
  Trzymam kciuki, oby to były ostatnie cierpienia Marty, wszyscy czekamy na jej wyzdrowienie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń